بازدید خانم دکتر آقاپور، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران

لیزینگ به عنوان حلقه واسطه وارد خرید و فروش مسکن می شود

  • چهارشنبه 29 آذر 1396 ساعت 17:35

اخبار => انتخاب سردبیر

به گزارش آگاهان املاک ، نقل از روابط عمومی اتحادیه، وی ضمن تبریک و تهنیت به مناسبت انتخاب آقای مصطفی قلی خسروی به عنوان رئیس جدید اتحادیه، درخصوص مشکلات و مسائل حوزه مسکن در کشور سخن گفت.

خانم آقاپور اظهار داشت: از آنجائیکه بازار مسکن نبض اقتصادی کشور است و نقش بسزایی در اشتغال زایی ایفا می کند، برای جلوگیری از رکود حاکم بر آن و موج بیکاری که در کشور ناشی از این امر رخ داده، باید راهکارهای اصولی و طرح های قابل اجرایی در مجلس مطرح و به تصویب برسد.
وی افزود: نقش اتحادیه املاک بسیار مهم و ضروری خواهد بود، زیرا هم اکنون کمیسیون اقتصادی مجلس طرحی را با عنوان «طرح خانه دار شدن جوانان» مطرح کرده که لیزینگ به عنوان حلقه واسطه وارد خرید و فروش مسکن می شود و اتحادیه املاک می تواند بسیار تاثیرگذار باشد . از این رو پیشنهاد می شود یک یا دو نفر به نمایندگی اتحادیه املاک در نشست های مربوط به این طرح حضور داشته باشند.
وی افزود: ساماندهی ساخت  ساز در کشور، توان خرید مردم و مبارزه با رکود حاکم بر بازار مسکن  از اهمیت بسیار برخوردار است و باید به آن توجه ویژه ای داشته باشیم.
در ادامه این نشست، خسروی رئیس اتحادیه املاک ضمن تشکر از حضور خانم دکتر آقاپور در اتحادیه از ایشان دعوت کرد از "دانشگاه اتحادیه املاک " بازدید به عمل آورد.


ارسال نظر

ارسال