درباره‌ی « آگاهان ایده »

شرکت تبلیغاتی آگاهان ایده در سال 1374 خورشیدی، زمانی که هنوز کار تبلیغات و به‌خصوص تبلیغات محیطی در کشور جایگاهی نداشت فعالیت خود را با ساخت و نصب بیلبوردهای تبلیغاتی در میادین و بزرگراه‌ها و نقاط حساس شهر تهران و منطقه آزاد قشم آغاز کرد. هدف این مجموعه؛ فراهم آوردن بستری جدید برای رشد و شکوفایی کشور در حوزه‌ی بازاریابی و تبلیغات بوده است.

پشتوانه‌ی سال‌ها فعالیت مستمر آگاهان ایده در حوزه‌ی تبلیغات و بازاریابی موجب شد تا با نگاه و بینش متفاوت‌تری به کار خود ادامه دهد.

 

درباره‌ی انتشارات « آگاهان ایده »

انتشارات آگاهان ایده؛ فعالیت خود را از سال 1377 خورشیدی با چاپ کتاب و نشریات گوناگون در داخل و خارج از کشور آغاز کرد. یکی از مهم‌ترین پروژه‌های انتشارات آگاهان ایده که در سطح بین‌المللی حضور پر رنگی داشت؛ گردآوری و انتشار سالنامه‌ی «بازار» به زبان روسی برای معرفی فرهنگ، تاریخ و صنایع ایران به روسیه و کشورهای آسیای میانه طی سال‌های 1999 تا 2005 میلادی بود.

پس از نزدیک به 20 سال فعالیت حرفه‌ای در این زمینه، آثار بسیاری در حوزه‌های مختلف فرهنگی و ادبی توسط آگاهان ایده منتشر شده است.

اما آنچه در چند سال اخیر به‌عنوان دغدغه‌ای مداوم، ذهن ما را به خود مشغول کرده است؛ روشنگری در زمینه‌ی اقتصاد کلان مسکن و چالش‌های حقوقی املاک و مستغلات بوده است. از این رو کوشیدیم تا با انتشار کتاب‌های تخصصی و جامع در زمینه‌های مختلف اقتصاد مسکن و مسائل چالش‌برانگیز حقوقی املاک، گامی به‌قدر وسعت خودمان برداریم. مسیری که همچنان ادامه دارد...

 

درباره‌ی پایگاه خبری آگاهان املاک

پایگاه خبری « آگاهان املاک » در واقع همین جایی‌ست که در آن حضور دارید! همان‌طور که از نام آن پیداست، با رویکرد اطلاع‌رسانی در حوزه‌ی املاک و مستغلات راه‌اندازی شده است و تلاش می‌کند تا بستر کارآمدی از دانش و اطلاعات را برای مشاوران املاک، خریداران و فروشندگان صنعت ساختمان فراهم آورد.

 

درباره‌ی نشریه‌ی آگاهان ایده

نشریه‌ی « آگاهان ایده » که پیش از این با نام آگاهان املاک منتشر می‌شد، رسانه‌ای مستقل است که با هدف ایجاد تعامل میان هنر معماری و بازار حرفه‌ای و واقعی ساختمان پا به عرصه گذاشته است. در تارنمای مستقل نشریه، حتماً بیشتر با ماهیت و رسالت آن آشنا خواهید شد...

 

و نکته‌ی آخر اینکه ؛

« آگاهان در فضای مجازی »

«آگاهان» در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی نیز به فعالیت‌های اثربخش خود ادامه می‌دهد و همچون رسانه‌های دیگری که در اختیار دارد، تلاش می‌کند تا با رویکرد آگاهی‌بخشی به مخاطبان، کانال اطلاع‌رسانی خود را در تلگرام با عنوان؛ AgahanJournal و گروه تگرامی حقوقی «آگاهان حقوقی املاک» را همواره به‌روزرسانی کند تا مشاوران و فعالان حرفه‌ای این حوزه بتوانند از آن بهره‌مند شوند.